Kort ze sztuczną nawierzchnią w Skawinie

Tenis ziemny w Skawinie

Tenis ziemny w Skawinie

Serdecznie zapraszamy na treningi tenisa ziemnego w Skawinie dla dzieci od 4 roku życia, a także dla dorosłych.

Dlaczego tenis?

Tenis ziemny jest bardzo atrakcyjną formą spędzania aktywnie wolnego czasu oraz wszechstronnie kształtuje zdolności motoryczne organizmu.

Dzieci na treningach oprócz gry w tenisa wykonują również ćwiczenia rozwijające zdolności koordynacji ruchowej, szybkości i zwrotności. Każdy trening jest ukierunkowany na wszechstronny rozwój dziecka.
Ćwiczenia specjalistyczne z techniki gry prowadzone są w formie gier i zabaw, dzięki nowoczesnym trendom nauczania, w łatwy i przyjemny sposób można opanować technikę gry w tenisa ziemnego.

Treningi są prowadzone dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tenisem ziemnym jak i dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności.Sprzęt do treningu udostępniamy bezpłatnie, dlatego wystarczy jedynie strój sportowy
i butelka wody, aby być gotowym do zajęć 🙂
Trening może być prowadzony indywidualnie oraz w grupie, dwóch, trzech lub max. 4-6 osób.
Treningi mogą być również prowadzone w układzie, gdzie równocześnie trenuje rodzic
z dzieckiem. Jest to świetna forma integracji i zabawy z tenisem ziemnym w rodzinnej atmosferze. Metodyka prowadzenia zajęć pozwala na naukę gry nawet przy tak dużej różnicy wiekowej, rodzic i dziecko równomiernie korzystają z treningu.

Zajęcia odbywają się przez cały rok na terenie Skawiny, w okresie zimowym na salach gimnastycznych szkół podstawowych, a w sezonie letnim na korcie otwartym ze sztuczną nawierzchnią w parku miejskim w Skawinie.

Darmowy trening

Pierwszy trening jest całkowicie za darmo !!
Spróbuj swoich sił na treningu tenisa ziemnego w Skawinie bez wcześniejszego angażowania swoich pieniędzy na sprzęt.
Umów się na trening telefonicznie lub wchodząc w zakładkę ,,ZAPISY”

Add yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *